top of page
  • Yazarın fotoğrafıHakan Sönmezöz - Kamp Direktörü

BE Camp'te 2021 Friends Yaz Kampları Tamamlandı.

9 - 17 grubu çocuklar ve gençlerin katılımı ile gerçekleşen ve Temmuz - Ağustos ayları boyunca birer haftalık dönemler halinde gerçekeleşen Friends Kampları'nın 2021 yılı yaz dönemi sona erdi.

2021 yazında BE Camp ilk kampçılarını ağırlayarak bir hayali gerçeğe dönüştürmüş oldu. Türkiye'nin ve dünyanın farklı şehirlerinden gelen kampçılar, koçları liderliğinde unutulmaz bir yaz tatili geçirdiler. 8 haftalık kamp periyodu süresince yeni dostluklar kuran, Ege'nin harika atmosferinde birbirinden eğlenceli atölyelere ve etkinliklere katılan kampçıların mutlulukları gözlerinden okunuyordu. Kamp süresince Aqua Park, tekne turu, Alaçatı ve Çeşme gezilerine katılan gençler, ömür boyu hatırlayacakları hatıralar biriktirdiler.

2021 Friends Yaz Kampları'na İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa başta olmak üzere Gaziantep, Mersin, Ordu, Adapazarı, Tekirdağ, Eskişehir, Muğla, Antalya, Balıkesir şehirlerinden ve Amerika, Almanya, İngiltere, İtalya, Rusya ve Azerbeycan'dan katılım gerçekleşti.

Uluslararası Gençlik Kampı'ndan Sörf Kampı'na kadar farklı programlara katılan çocuklar ve gençler eğlencenin, güneşin, rüzgarın ve de en önemlisi arkadaşlığın tadına vardılar. Harika dostluklar kurdular. Kamp ateşi etrafında toplanıp şarkılar söylediler, konser gecesinde rock gruplarına eşlik ettiler, kamp partilerinde dans ettiler. Dünya'nın dört bir yanından gelen tüm kampçılara ve Friends Kampları'na, yaz tatilinde BE Camp'i tercih ettikleri için teşekkür ediyoruz.


BE Camp yaz ayları boyunca Friends Kampları'nın yaz kampı programlarına ev sahipliği yaptı. Kampçıların, dostluğun tadına vardığı bu güzel yaz döneminde emeği geçen tüm Friends Kampları Koçları'nı gönülden kutluyor. 2022 yaz tatilinde görüşmek dileğiyle hoşça kalın diyoruz.

82 görüntüleme

Comments


bottom of page