top of page
  • Yazarın fotoğrafıHakan Sönmezöz - Kamp Direktörü

2022 Yaz Tatilinde BE Camp'te Gerçekleşecek Friends Yaz Kampları Kayıtları Başladı.

Friends Kampları'nın 2022 yaz döneminde BE Camp'te gerçekleştireceği kampların tarihleri ve ücretleri belirlendi. Sınırlı sayıda kampçının kabul edileceği yaz kamplarının kayıtları 1 Aralık 2021'de başladı. Farklı yaş gruplarına yönelik birer haftalık dönemler halinde gerçekleşecek yaz kampları Temmuz ve Ağustos ayları boyunca devam edecek.

2022 yaz döneminde tam 10 farklı kamp seçeceği 9 - 17 yaş grubu kampçıları bekliyor. 25 yıllık Friends Kampları deneyimi ile gerçekleşecek yaz kamplarında öncelik eski kampçılara tanınıyor ve sınırlı sayıda başvuru kabul ediliyor. 2022 Yaz Kampları, İzmir Urla'daki BE Camp'te gerçekleşiyor.

Uzun ve yorucu pandemi süreci sonrası harika bir yaz kampı sizleri bekliyor. Yeni arkadaşlar, ter temiz hava, bolca eğlence, sınırsız macera, unutulmaz anılar ve daha fazlası...

Bu yaz eğlencenin tadına varmak, üzerinizdeki stresi atıp rahatlamak, spor yapmak, güneşe doymak, keyifle yüzmek, kahkahalarla atmak, yıldızların altında uyumak, yeni deneyimler yaşamak için tek yapmanız gereken yaşınıza ve ilgi alanınıza uygun kampı seçmek.


Sınırlı sayıda kontenjandan faydalanmak için geç kalmayın!


Friends Kampları, kuruluşundan bu yana butik bir anlayışla çalışıyor. Kampın kurucuları ve direktörleri, her kampçı ile tek tek tanışmak ve onları yakından tanımak istiyorlar. Friends Kampları sistemini bu model üzerine inşa ediyor. Bu nedenle her kamp döneminde sınırlı sayıda kampçı kabul ediliyor. Pandemi şartları sonrası oluşan yoğun talebi de göz önüne alarak 2022 yaz döneminde kampa katılmayı düşünen kampçı adaylarına ve ebeveynlerine hızlı hareket etmelerini öneriyoruz.


141 görüntüleme

Comments


bottom of page